22.06.2021

 

Засоби безпеки від комах під час прогулянки

 

🌳Під час прогулянки у парку, лісі або пікніку наших дітей можуть спіткати комарі, кліщі, бджоли…

 

🌳Та якщо дехто з малечі обходиться хвилинним свербежем після укусу комах, то більшість має гіперреакцію, що проявляється у вигляді виснажливого тривалого свербіння, сильного набряку і почервоніння у місці укусів.

 

🌳Одним із способів захисту дитини від укусів є репеленти! Важливо, щоб Ви їх застосовували правильно та безпечно!👇🏻

 

🦟Більшість засобів захисту, що представлені ринку містять ДЕТА або ПІКАРИДИН, які захищають від переважної більшості комах, в тому числі, від кліщів!

 

🦟ДЕТА
Найбільш популярною, безпечною та ефективною з діючих речовин репелентів є діетилтолуамід.
Обирайте концентрацію ДЕТИ в залежності від прогнозованої тривалості прогулянки: 10% для короткої (не більше 2х годин), а 24% для довгої (до 5 годин)
Концентрація речовини >30% не забезпечує додаткового захисту.

 

🔺ДЕТУ можна наносити на бавовну, шерсть та нейлон, проте може пошкоджувати спандекс, віскозу; розчиняти пластик та вініл

 

🦟ПІКАРИДИН
Захищає від комах менш тривало ніж ДЕТА. Речовина прозора та без запаху, менш липка у порівнянні з ДЕТА, тому є більш комфортною для дітей та підійде для чутливої шкіри! Не розчиняє пластик!

 

🔺Американська академія педіатрії дозволяє застосування ДЕТА та ПІКАРИДИНу з 2х місяців!

 

🦟Репеленти на рослинних основах майже не діють на кліщів, мають найменшу тривалість дії, а ще, можуть викликати алергічні прояви!

 

☘️Якщо Ви не можете обрати репелент, у дитини виникла алергія на засіб чи укус, або малечу вкусив кліщ, звертайтесь до фахівців нашого закладу!

☘️Адже у штаті ми маємо лікаря інфекціоніста, дорослого та дитячого лікаря дерматовенеролога, які зможуть відповісти на будь-які питання турботливих батьків.

 

Бережіть себе та своїх дітей!❤️

 

📞З додаткових питань звертайтесь за телефоном: +38 (098) 179-70-74.


☘️КНП КОР «Київський обласний шкірно-венерологічний диспансер»

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ