Практична
психодерматологія

Шкірно-венерологічний диспансер, Практична психодерматологія.
Шкірно-венерологічний диспансер, Практична психодерматологія.

Психодерматологія – наука про зв’язок здоров’я шкіри і психіки. Стрес і високий рівень тривожності, психологічні травми можуть бути фундаментом розвитку дерматологічних захворювань або саме тим фактором, провокуючим їх постійні загострення.

 

Хвороби шкіри, які довгий час не піддаються лікуванню, супроводжуються хронічним свербежем та кардинально змінюють спосіб життя пацієнта, інші – спотворюють зовнішність, особливо обличчя і відкриті ділянки тіла, та часто спричиняють виражений психологічний дискомфорт.

 

 

В рідких випадках шкірні прояви виникають на тлі психічних розладів.

 

Консультація психолога рекомендована при таких дерматологічних захворюваннях, як атопічний дерматит, нейродерміт, екзема, кропив’янка, пруриго, аногенітальний свербіж, гіпергідроз, псоріаз, червоний плескатий лишай, пухирчатка, герпатиформний дерматит, вітиліго, акне, розацеа, алопеція (в т.ч. вогнищева), трихотиломанія, невротичні екскоріації, дерматозойна маячня та багатьох інших.

 

В нашому закладі охорони здоров’я ви можете отримати послугу психодерматолога, що включає кілька етапів – психодіагностика, психологічна консультація та навчання пацієнта, як жити із діагнозом та як запобігти загостренням у майбутньому.

 

Куратор напрямку “Практична психологія» – дерматовенеролог психолог Малик Наталія Володимирівна.

 

 

Розмова зі спеціалістом допомагає справитись з емоціями та тверезо обміркувати подальший план дій, тому ми також надаємо психологічну допомогу у складних життєвих ситуаціях і при встановленні серйозних діагнозів:

 

  • підозра або підтвердження онкологічного захворювання у пацієнта або його родича
  • встановлення позитивного ВІЛ-статусу
  • отримання позитивного результату RW або встановлення діагнозу сифілісу
  • виявлення у обох чи в одного із партнерів захворювання, яке передається статевим шляхом.

 

 

Наші партнери:

 

Шкірно-венерологічний диспансер, Практична психодерматологія. Шкірно-венерологічний диспансер, Практична психодерматологія.
Шкірно-венерологічний диспансер, Практична психодерматологія. Шкірно-венерологічний диспансер, Практична психодерматологія.

Заклад охорони здоров’я є клінічною базою для проходження інтернатури за спеціальністю дерматовенерологія.

ВИ ДОВІРЯЄТЕ

нашій компетенції і професіоналізму!

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ