АНОНІМНИЙ
КАБІНЕТ

Кабинет доверия
Кабинет доверия

Анонімний кабінет створений для роз’яснення та вирішення питань інтимної сфери, включаючи сексуальну функцію та обстеження на предмет наявності венерологічної патології, що здійснюється в умовах анонімності.

 

Надаємо анонімну допомогу особам, що мали незахищений секс, особам, що мають багато статевих партнерів, чоловікам, які мають секс з чоловіками, споживачам ін`єкційних наркотиків, дітям вулиць та їх контактам.

 

До анонімного кабінету можна звернутися з приводу сексуальної дисфункції (потенції, сексуальної збудливості, темпу протікання сексуальних реакцій, сексуального збудження та мотивації, оргастичних здібностей, еректильної дисфункції), простатитів, везикулітів, епідидимітів, безпліддя.

 

Співпрацюємо і запрошуємо до співробітництва неурядові організації по декретованому контингенту населення, проводимо просвітницьку роботу серед населення.

 

Куратором спеціалізованого прийому пацієнтів з ознаками венерологічної патології є дерматовенеролог Гарачун Володимир Володимирович.

 

 

В нашому закладі проводяться обстеження на:

 

  • ВІЛ-1 та ВІЛ-2
  • Сифіліс: РМП (RPR), RW, РІФ в модифікаціях ABC і 200, РПГА, обстеження на бліду спірохету в темному полі зору
  • Гепатити (В і С)
  • Токсоплазмоз (Ig M, IgG)
  • Спермограма
  • УЗД передміхурової залози, органів черевної порожнини та органів малого тазу.

 

Лікування венерологічної патології проводиться згідно наказів МОЗ України та стандартизованих міжнародних протоколів з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. В закладі охорони здоров’я проводиться специфічне медикаментозне лікування, застосовуються фізіотерапевтичні методи лікування, а також масаж передміхурової залози.

Анонімний кабінет

 

Анонимный кабинет Анонимный кабинет

Наші партнери:

 

Київський шкірно-венерологічний диспансер, Кабінет довіри, Україна Київський шкірно-венерологічний диспансер, Кабінет довіри, Україна
Київський шкірно-венерологічний диспансер, Кабінет довіри, Україна Київський шкірно-венерологічний диспансер, Кабінет довіри, Україна

Заклад охорони здоров’я є клінічною базою для проходження інтернатури за спеціальністю дерматовенерологія.

ВИ ДОВІРЯЄТЕ

нашій компетенції і професіоналізму!

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ